Strefa Mocy opanuje Otwock

Written by on 25 czerwca 2023

To będą trzy dni z Dobrą Nowiną w muszli koncertowej Parku Miejskiego w Otwocku. Od 25 do 27 czerwca 2023 roku odbędzie się tam Strefa Mocy, wypełniona Słowem Bożym i muzyką uwielbienia.

Czym jest Strefa Mocy? O tym opowiedziała Radiu Nowa Kultura jedna z organizatorek wydarzenia – Joanna Kurczyńska.

Strefa Mocy to oczywiście Nowa Ewangelizacja. To rekolekcje prowadzone przez Witka i Sylwię Wilków, ewangelizatorów, którzy od trzydziestu lat tym się zajmują. Zagrzewają ludzi do wiary, oczywiście robią to z sercem, pokazują to swoim życiem czyli owocami jak to robią. Jeżdżą po całej Polsce ze sceną, z telebimem, z zespołem wierzących ludzi, którzy prezentują Pana Boga od innej strony, którego jeszcze nie znamy, jeśli nie jesteśmy głęboko zanurzenie w wiarę – stwierdziła koordynatorka projektu.

Program otwockiej Strefy Mocy zapowiada się interesująco.

Strefa Mocy odbywa się w Otwocku w dniach od 25 do 27 czerwca. I tak w niedzielę od godziny 17.00 wystąpią takie gwiazdy jak: Mate.O czyli osoba, która jest już w świecie muzyki znana, jeśli chodzi o religijną muzykę. Będą też inni muzycy, którzy będą grać – zespół Zołza. Będzie również raper Berul, który się nawrócił, swoje trzy utwory odegra i powie świadectwo. Strefa będzie trwała do godziny 22.00. Jeśli chodzi o poniedziałek to zaczynamy o 17.30 i też do 22.00. I tego dnia wystąpi nowa artystka, która będzie wkrótce wydawać swoją płytę – Sylwia Hazboun. Orientalna, religijna muzyka, przepięknie śpiewa ta wokalistka. We wtorek również od godziny 17.30 do 22.00 potrwa Strefa. Oczywiście wszystko przeplatane uwielbieniem zespołu ZaNim, również głoszeniem przez Witka Wilka rekolekcji. Słowo Boże oczywiście będzie słyszalne. W spotkaniu będą też uczestniczyć księżą, więc będzie okazja do spowiedzi. Zapraszamy wszystkich tych, którzy wierzą, bądź nie. Na pewno coś dla siebie znajdą. Będzie się to działo w Otwocku w Parku Miejskim – w muszli koncertowej przy ulicy Filipowicza. Wszyscy trafią, bo jest jeden Park Miejski w Otwocku. Zapraszamy serdecznie – powiedziała Joanna Kurczyńska.

Udział w Strefie Mocy w Otwocku jest bezpłatny.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background