Krzysztof Antkowiak zaśpiewa w warszawskich Podziemiach Kamedulskich

Written by on 10 lutego 2023

W niedzielę 12 lutego na warszawskich Bielanach wystąpi Krzysztof Antkowiak. Poznański artysta zagra koncert w ramach cyklu „Piosenka autorska w Podziemiach Kamedulskich”.

Krzysztof Antkowiak w rozmowie z Radiem Nowa Kultura przyznał, że idealnie wpisuje się ze swoją twórczością w zamysł organizatorów wydarzenia.

Jak najbardziej tak. Tam będzie dużo rzeczy generalnie, bo dla mnie bardzo ważne są teksty. Będą teksty Toma Waitsa w tłumaczeniu Romana Kołakowskiego, będą też teksty ks. Piotra Pawlukiewicza i jakieś tam rzeczy z płyty „Simplefields”, z projektu anglojęzycznego. Będzie się „mienić” na pewno, i tekstowo i muzycznie – zapewnił artysta.

Muzyk zapytany o to, czy lubi występy przed stołeczną publicznością, podkreślił, że każdy koncert jest dla niego wartościowym przeżyciem.

Niezależnie od tego, gdzie gram, to zawsze ten koncert, który jest przede mną jest najważniejszy. Taką mam zasadę, jak piłkarze, że jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz. Każdy następny koncert jest dla mnie taką radością, że mogę się spotkać z ludźmi i to jest fajne – przyznał Antkowiak.

Koncert Krzysztofa Antkowiaka odbędzie się w niedzielę 12 lutego o godzinie 17:00 w Podziemiach Kamedulskich w Warszawie przy ulicy Dewajtis 3. Wstęp na to wydarzenie jest wolny, jednak organizatorzy podkreślają, że liczba miejsc jest ograniczona.

fot. organizatorzy

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background