Ruszyła rejestracja na Festiwal Życia w Kokotku!

Written by on 23 lutego 2023

Festiwal Życia 2023 odbędzie się od 3 do 9 lipca w Kokotku. W tym roku postacią przewodnią będzie św. Jan Chrzciciel. Koncerty zagrają m.in. Tribbs, Daria i 2Tm2,3. Bilety już dostępne w sprzedaży.

Ruszyły zapisy na Festiwal Życia w Kokotku. Dostępne są zarówno pakiety tygodniowe (indywidualne i grupowe), wejściówki jednodniowe i wieczorne oraz – nowość! – bilety weekendowe, które umożliwią udział we wszystkich wydarzeniach od piątku do niedzieli. W sprzedaży są również pakiety i wejściówki rodzinne. Nie warto zwlekać z rejestracją – miesiąc przed rozpoczęciem festiwalu ceny karnetów wzrosną.

Postacią przewodnią każdego edycji festiwalu jest wybrana postać biblijna. W tym roku będzie to św. Jan Chrzciciel, który swoją postawą wskazuje, że to nie on, lecz Jezus jest Mesjaszem. Dlatego hasło tegorocznego Festiwalu Życia to: „Jestem”. Wobec powszechnego – szczególnie wśród młodych ludzi – kryzysu tożsamości i mierzenia się z nierealnymi oczekiwaniami innych, historia św. Jana Chrzciciela ma pomóc w znalezieniu odpowiedzi na nurtujące pytania: kim jestem, kim nie jestem?


Na scenie wystąpią Tribbs, Daria, Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” wraz z kompozytorem i dyrygentem Janem Stokłosą, którzy zaprezentują swój autorski repertuar w nowoczesnych aranżacjach, a także 2Tm2,3 – to ich jedyny koncert w tym roku, zespół zbiera skład specjalnie na Festiwal Życia! A na porannych konferencjach uczestnicy posłuchają m.in. Marcina Zielińskiego, Moniki Hoffman-Piszory (@monika_i_dzieciaki_cudaki) czy Świętego Monitora (ks. Wojciech Iwanecki i ks. Piotr Piekło).


Oprócz tego w programie są codzienne Msze Święte, tematyczne nabożeństwa, rozmowy w grupach dzielenia, całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu, a także czas wolny w Strefie Chilloutu i kilkadziesiąt propozycji warsztatów do wyboru (zapisy na warsztaty dla zarejestrowanych uczestników ruszą po Wielkanocy).

Radio Nowa Kultura jest patronem medialnym Festiwalu Życia.


Pełny program Festiwalu Życia 2023 znajdziesz TUTAJ.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background