Gospel Rain dla rodzin w Leśniowie

Written by on 30 lipca 2023

To będzie rodzinne spotkanie przy muzyce z dobrym przesłaniem. W niedzielę 30 lipca chór Gospel Rain wystąpi z koncertem na terenie maryjnego sanktuarium w Leśniowie-Żarkach.

O szczegółach tego występu opowiedział lider zespołu Grzegorz Głuch.

W niedzielę 30 lipca o godzinie 17.30 Gospel Rain zagra koncert w Sanktuarium Matki Bożej Patronki Rodzin w Leśniowie-Źarkach, to niedaleko Częstochowy. Będzie to występ z okazji spotkania rodzin, które co miesiąc przybywają tam do sanktuarium. I tam w plenerze, mam nadzieję przy dobrej i bezpiecznej pogodzie, ten koncert się odbędzie – przyznał muzyk.

Jakiego repertuaru można się spodziewać podczas koncertu?

Od kilku miesięcy gramy nowe piosenki, przygotowując się – mam nadzieję, bo jeszcze nie podając jeszcze konkretnych terminów – do nagrywania naszej płyty. To są piosenki, które powstawały naprawdę w ostatnim czasie. Są jeszcze utwory, które pochodzą z płyty „Ogień”, i te sztandarowe nagrania na pewno się w programie koncertu znajdują. Natomiast bardzo zachęcam do słuchania tych nowych, bo ich oczywiście nie mieliśmy jeszcze możliwości zarejestrować. I takie utwory jak: „Blizna”, „Pojutrze” czy „Wołaj”, to są takie najnowsze piosenki, które powstały i właściwie były grane chyba dwu- czy trzykrotnie. To są naprawdę „świeżynki” w naszym repertuarze – podkreślił Grzegorz Głuch.

Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej – Patronki Rodzin mieści się w Żarkach przy ulicy Leśniowskiej 99. Wstęp na koncert chóru Gospel Rain jest wolny.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background