Poznamy zdobywcę „Debiutu Roku” na Festiwalu Chrześcijańskie Granie

Written by on 23 kwietnia 2023

Kto zdobędzie prestiżowy tytuł „Debiutu Roku”? O tym przekonamy się podczas 12. Festiwalu Chrześcijańskie Granie, który odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia w Katolickim Centrum Kultury „Dobre Miejsce” w Warszawie.

Podczas tegorocznego „Koncertu Debiuty” wystąpią: Sylwia Piotrowska, White Deer, TELEO, Zespół NSA i Redhead Hero. Wykonawców oceni jury, a zasiądą w nim: dziennikarz muzyczny Marcin Witan, prowadzący w radiowej „Trójce” audycję „Muzyczne rozmowy”, producent muzyczny Adam Kędzierski z agencji koncertowej „ProCulture” oraz Urszula Bednarczyk z zespołu BeU, która wystąpi też ze swoim składem na Festiwalu Chrześcijańskie Granie jako gwiazda, laureat konkursu „Non-Stop CCM”.

Michał „Pax” Bukowski, który był jednym z laureatów „Koncertu Debiuty” w 2016 roku ma duży sentyment do festiwalowych zmagań.

– „Debiuty 2023” na Festiwalu Chrześcijańskie Granie – no muszę przyznać, że moje serce jest tam oddane. Dlaczego? Dlatego, że razem z zespołem Muode Koty wygraliśmy dwie nagrody – nagrodę jury i nagrodę publiczności, właśnie na „Debiutach”. I tak naprawdę od „Debiutów” zaczęla się nasza przygoda z muzyką. Dzięki „Debiutom” zdobyliśmy te dwa tytuły i ogarnęliśmy naprawdę masę koncertów w całej Polsce – podkreślił „Pax”.

Wokalistka Iwona Pietrala także dobrze wspomina swój festiwalowy występ.

W 2018 roku wzięłam udział w Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Od tamtego momentu zajmuję się muzyką chrześcijańską. i zachęcam cię właśnie do wzięcia udziału w tym festiwalu. Dla mnie to było ogromne doświadczenie Bożej miłości, niesamowitych relacji, no i też takiego doświadczenia, które zmieniło wiele w moim życiu – przyznała Iwona Pietrala.

„Koncert Debiuty” rozpocznie się w niedzielę 23 kwietnia 2023 roku o godzinie 16.00 w warszawskim „Dobrym Miejscu” przy ulicy Dewajtis 3.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background