Strefa Młodych

Magdalena Sierka

Strefa Młodych – to program o sprawach młodych ludzi nowej kultury. O ich życiu, wartościach jakie wyznają oraz sposobach na spędzanie wolnego czasu. Będzie też mowa o Światowych Dniach Młodzieży, które w 2023 odbędą się w Lizbonie.

Program prowadzi Magdalena Sierka
—————–
Wydanie 13
Tym razem audycja wypełniona muzyką, której słucha młodzież Nowej Kultury.

—————–
Wydanie 12
Gość – ks. Tomasz Koprianiuk – dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży, który opowiada o tym jak wyglądają przygotowania do Lizbony. Co wchodzi w skład polskiego pakietu ŚDM? Co czeka nas podczas wydarzeń centralnych?

—————–
Wydanie 10
Goście – Ania i Paulina – które opowiadają o przygotowaniu do Świąt Wielkanocnych i przeżywaniu tajemnicy Zmartwychwstwania.

—————–
Wydanie 9
Gość – Marysia Warkusz a tematem audycji jest jej ewangelizacyjna twórczość na Tik-Toku.

—————–
Wydanie 8
Gość – Ola Dubiel, która opowie o Strefie Młodych, a także Strefa Chwały Festiwalu. Czym tak właściwie jest Strefa Młodych? Od czego wszystko się zaczęło? Jakie relacje łączą jej uczestników?

—————–
Wydanie 7
Gość – Ania Chlebica i opowieść o jej pasji do aktorstwa. Jak wygląda przygotowywanie spektaklu? Jak radzić sobie z pokusą zniechęcenia, gdy nic nie idzie po naszej myśli?

—————–
Wydanie 6
Gościem jest Viktoria Samp, zajmująca się wolontariatem w Krajowym Biurze Organizacyjnym Światowych Dni Młodzieży. W audycji między innymi o tym, jak wygląda wolontariat na ŚDM oraz gdzie można zgłosić swoją chęć bycia wolontariuszem podczas tego wydarzenia.

—————–
Wydanie 5
Gościem jest Tatiana Kornobis, która opowiada o swojej wyjątkowej pasji do tańca. Jesteście ciekawi, jak wygląda nauka w szkole baletowej?

—————–
Wydanie 4
Rozmowa z Julią o tym, czego słucha młodzież – oczywiście w duchu Nowej Kultury. Co ma piosenka „Góry do góry” do TikToka? Czy piosenki Sanah trafiają do młodych?

—————–
Wydanie 3
Gościem jest Andrzej Mandryka – dyrygent, skrzypek, organista i prezes stowarzyszenia Maxime, które organizuje wydarzenia kulturalne, promuje twórczość muzyczną i działalność dobroczynną.

—————–
Wydanie 2
Rozmowa z  ks. Tomaszem Koprianiukiem – dyrektorem Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM o sprawach organizacyjnych, etapach przygotowań i sposobach zapisania na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie 2023.

—————–
Wydanie 1
Rozmowa z Edytą i Krzysztofem z Ruchu Światło-Życie diecezji sosnowieckiej o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia.Current track

Title

Artist

Background