„Chrześcijański OFF” w Mysłowicach

Written by on 8 czerwca 2023

Popołudnie i wieczór spędzone w rodzinnej atmosferze i przy muzyce z dobrym przesłaniem. Tak zapowiada się koncert „Bądź jak Jezus”, który w uroczystość Bożego Ciała odbędzie się w Mysłowicach.

O tym wydarzeniu opowiedział Radiu Nowa Kultura główny organizator wydarzenia – Adam Guzdek.

To będzie już czternasta edycja niezwykłego festiwalu „Bądź jak Jezus”, która jest pod tytułem: „Jesteś dzieckiem Stwórcy”. Chcemy tym tytułem powiedzieć wszystkim ludziom, że są wyjątkowi, że są diamentami, brylantami, że są bardzo ważni dla Pana Boga, że każdy z nich tak naprawdę może wszystko i że musimy w siebie uwierzyć, bo to jest naiistotniejsze. A będą nam towarzyszyć tego dnia wyjątkowi artyści. Jak co roku zebraliśmy wspaniałą plejadę artystów, którzy pokażą nam to, co w muzyce chrześcijańskiej jest najciekawsze. I będzie to: Alive Worship z Niemiec, Thabatta Oliver z Brazylii, Godzone ze Słowacji, Gabi Gąsior ze swoim projektem „Niebo”, Sezon na czereśnie czyli laureat Debiutów Festiwalu Chrześcijańskie Granie oraz zespół NSA czyli „Muzyczne odkrycie roku” w konkursie „Non stop CCM”. Tych sześcioro artystów zapewni tam fantastyczną muzykę, a na scenie o interesujący przekaz zadba Marcin Jakimowicz, który poprowadzi tegoroczny koncert. Oczywiście będzie bezpłatne duże miasteczko zabaw dla dzieci, przygotowaliśmy kiermasze wydawnictw chrześcijańskich z książką, filmem i muzyką. Zapraszamy całe rodziny, zapraszamy wszystkich ludzi bez względu na pogodę jesteśmy, bawimy się, jest fantastyczna atmosfera i niezwykłe rzeczy się dzieją. I to jest oczywiście świetny dzień po to, żeby go spędzić i żeby być razem. Koncert odbywa się od godziny 15.00 do godziny mniej więcej 21.00. To jest taki „chrześcijański OFF”. Odbywa się to w Mysłowicach. Mysłowice czyli stolica piosenki chrześcijańskiej w Polsce. I odbywa się to w miejscu, gdzie zaczynał „OFF Festival”, także mówimy o tym „Chrześcijański OFF”. Park Słupna, piękny zielony teren nad jeziorem, fantastyczne warunki, przyroda, atmosfera, jesteśmy po prostu „na wakacjach” w Mysłowicach – stwierdził Adam Guzdek.

Wszystkie szczegóły dotyczące koncertu „Bądź jak Jezus” odnaleźć można na stronie internetowej tego wydarzenia badzjakjezus.pl.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background