Przed nami 10. Abba Pater Festiwal

Written by on 18 lipca 2021

W tym roku przypada 10. jubileuszowy festiwal Abba Pater pod nazwą „Spotkanie z Naszym Ojcem”. Organizatorzy zapraszają do Kalisza w dniach od 31 lipca do 1 sierpnia 2021 r.

Całość Festiwalu składa się z dwóch dni:

Pierwszy dzień (darmowy), sobota 31 lipca, to spotkanie ekumeniczne z Marcinem Zielińskim w Kościele Bożym w Chrystusie o godzinie 18:00 w Kaliszu na ul. Towarowej 1. Dzień drugi (biletowany), niedziela 1 sierpnia, to dzień festiwalu, który odbędzie się na Hali Arena w Kaliszu. Plan drugiego dnia: 

Usłyszymy między innymi następujących artystów: Mietek Szcześniak, Julia Stolpe, Marta Ławska, Dorota Wróblewska, Marcin Jajkiewicz oraz chór Abba Pater Music.

Pula biletów ograniczona. Bilety do nabycia na ebilet.pl oraz w sklepie Media Markt w Kaliszu w Galerii Kalisz przy ulicy Poznańskiej 121/131 (pozostała lista miejsc zakupu stacjonarnie biletów https://www.ebilet.pl/punkty-sprzedazy/ ). Cena biletu 15zł – w dniu Festiwalu 20zł. Osoby niepełnosprawne oraz dzieci do 10 roku życia wstęp wolny. W przypadku dzieci do 10 roku życia prosimy o zabranie legitymacji lub dokumentu potwierdzającego wiek. Jeśli ktoś z różnych powodów nie może uiścić opłaty, organizatorzy proszę o wcześniejszy kontakt na tel./e-mail 722 246 387 lub e-mail peter@abbapater.pl , abyśmy mogli przekazać bilet z darmowej puli. Serdecznie zapraszamy!

Organizatorem festiwalu jest Fundacja Abba Pater, której – jak sama o sobie mówi – głównym zadaniem, a nawet obowiązkiem jest przekazywanie Orędzia w taki sposób, by dotarło ono do każdego. W sklepiku ich Fundacji jest dostępne Orędzie w formie książki oraz audiobooka. Ponadto prowadzą sprzedaż Ikon Boga Ojca, opatrzonych odpowiednim certyfikatem.

Jeżeli chcesz bliżej poznać tę fundację i poznać więcej szczegółów o festiwalu, zapraszamy na stronę:

abbapater.pl


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background