Fisheclectic 16 kwietnia zagra w „Dobrym Miejscu”

Written by on 15 kwietnia 2023

Ich piosenki słuchane są na całym świecie i docierają do serc tysięcy odbiorców. W niedzielę 16 kwietnia zespół Fisheclectic przybędzie do Warszawy, by zagrać koncert w Katolickim Centrum Kultury „Dobre Miejsce” w Lesie Bielańskim.

Karol Regulski, manager ds. organizacyjno-kulturalnych, zachęcił, by spędzić niedzielne popołudnie z wartościową muzyką i w sympatycznym towarzystwie.

W najbliższą niedzielę 16 kwietnia czyli w Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godzinie 17.00 „Dobre Miejsce” zaprasza na występ zespołu Fisheclectic. Koncert nieprzypadkowo zatytułowano „Jestem, bo TY JESTEŚ”, ponieważ muzycy nie ukrywają, że ważne są dla nich wartości chrześcijańskie a ich twórczość ma charakter uwielbieniowy. Niedzielny koncert będzie bardzo dobrą okazją do świętowania radości ze Świąt Zmartwychwstania Pańskiego a także do wspólnego uwielbienia w gronie przyjaciół – przyznał organizator koncertu.

Jak zapewnił Karol Regulski, wykonawcy dbają o nawet najmniejszy szczegół podczas swoich występów.

Zespół Fisheclectic występował już w „Dobrym Miejscu” dwukrotnie – w 2020 roku oraz przed rokiem. Za każdym razem zgromadził bardzo dużą publiczność. I to co cechowało te koncerty to wspaniały kontakt artystów z publicznością. Grupę tworzy małżeństwo Joanny i Łukasza Kupczyńskich, śpieają z nimi także ich córki. Zespół ciągle tworzy, nagrywa nowe albumy i między innymi materiał z nowych płyt zostanie zaprezentowany podczas tegorocznego występu w „Dobrym Miejscu”. Nazwa zespołu zdradza nieco charakter muzyczny, bo faktem jest, że w muzyce Fisheclectic łączonych jest kilka muzycznych stylów. W piosenkach słychać zarówno folk, jak i elektronikę, a także utwory typowo uwielbieniowe. Są też grupą, która dużą wagę przywiązuje do swojego brzmienia. Realizacja ich koncertów zawsze stoi na najwyższym poziomie, czego dowodem są dopracowane występy w „Dobrym Miejscu” – podkreślił przedstawiciel organizatorów.

Wszyscy zainteresowani koncertem zespołu Fisheclectic odnajdą więcej szczegółów dotyczących uczestnictwa w tym wydarzeniu w serwisie internetowym „Dobrego Miejsca”.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background