Koncert Michaela W. Smitha w Arenie Gliwice – trwa ostatnie odliczanie

Written by on 14 kwietnia 2023

To będzie pierwszy w Polsce pełnowymiarowy koncert jednej z największych światowych gwiazd sceny CCM. Już tylko kilkadziesiąt godzin pozostało do występu Amerykanina Michaela W. Smitha, który zaplanowany jest na niedzielny wieczór 16 kwietnia w Arenie Gliwice.

Jak zapewnia główny organizator koncert – Adam Guzdek, wszyscy widzowie będą uczestnikami niezwykłego wydarzenia na Bożą chwałę.

– To będzie na pewno bardzo niezwykłe spotkanie, ponieważ ta trasa „The Waymaker World Tour” jest oparta o to, że publiczność czuje się blisko artysty, bardzo blisko. I to jest tak naprawdę przepiękny koncert, który będzie trwał i trwał i trwał. I myślę, że będziemy wszyscy razem śpiewać, modlić się i wielbić. To jest takie wydarzenie, żebyśmy mogli właśnie być razem, wszyscy chętni. I ci którzy uwielbiają te utwory, i ci którzy po prostu chcą śpiewać Panu Bogu na jego chwałę. Na pewno nie zawiedzie się nikt z ludzi, którzy przyjdą, jeśli chodzi również o tę stronę wizualną, techniczną. Ale myślę, że najważniejszy element to jest to spotkanie, wspólna modlitwa i wspólne śpiewanie. Michael W. Smith przyjeżdża po raz pierwszy do Polski ze swoim zespołem. I ja tutaj nie chcę do końca zdradzać. To jest po prostu typowy band muzyczny, wraz z Michaelem, i z tą techniczną stroną czyli ludźmi od dźwięku, od wizualizacji i od świateł. On gdzieś tam się kiedyś przewinął w Warszawie, jak pamiętamy, był chwilę. Natomiast nigdy w naszym kraju nie zagrał z własnym zespołem. To będzie właśnie to niezwykłe wydarzenie, bo oni zagrają to tak, jak grają to po prostu na świecie i tak jak grają to u siebie w Ameryce – podkreślił Adam Guzdek.

Organizator zapewnia, że wejściówki są wciąż do nabycia i że warto zachęcić innych do uczestnictwa w koncercie Michaela W. Smitha.

Bilety można cały czas kupować przez internet na ebilet.pl i bilety24.pl. Wejściówki będą również dostępne, oczywiście w miarę możliwości, na dwie godziny przed koncertem w kasie hali Arena Gliwice. Zaczynamy o godzinie 19.00. Kiedy skończymy? Trudno powiedzieć, ale na pewno to będzie niezwykła noc. Dla nas wszystkich, którzy się spotkamy i którzy będziemy razem. Zaproście swoich znajomych, spotkajmy się wszyscy i spędźmy bardzo niezwykły czas – dodał Adam Guzdek.

W czwartek 13 kwietnia Michael W. Smith koncertem w rumuńskiej Oradei rozpoczął europejską część trasy „The Waymaker World Tour”. Dzień przed przybyciem do Gliwic amerykański artysta zaśpiewa jeszcze w stolicy Węgier – Budapeszcie.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background