Koncertowa premiera debiutanckiej płyty Sezonu na czereśnie

Written by on 11 czerwca 2023

To będzie wieczór pełen emocji dla występujących na scenie, ale i czas muzycznego uwielbienia Boga. W niedzielę 11 czerwca w Tarnowie zespół Sezon na czereśnie zagra koncert promujący ich debiutancką płytę pod tytułem „Pana chwal”.

O szczegółach tego występu opowiedziała Radiu Nowa Kultura, jedna z wokalistek Sezonu na czereśnie – Patrycja.

W piątek 9 czerwca ukazał się nasz debiutancki krążek o tytule „Pana chwal”. Jest to właśnie nasze marzenie, które w końcu zrealizowaliśmy. I wszystkich utworów już można wysłuchać w serwisach streamingowych. A już w niedzielę 11 czerwca organizujemy nasz koncert promujący nasz debiutancki krążek, gdzie zapraszamy każdego, kto tylko ma ochotę, żeby przyszedł, posłuchał, pouwielbiał z nami Pana. I mamy takie poczucie, że właśnie każdy taki nasz występ jest inny i wyjątkowy. Ale koncert promocyjny wzbudza w nas jeszcze więcej emocji i ekscytacji. Bo to nie jest takie wydarzenie, które dzieje się przy okazji jakiegoś festiwalu czy jakiegoś wydarzenia przy danej parafii, ale jest to taki występ, który jest organizowany przez nas. Ten koncert podsumowuje pięć lat naszej działalności. Mamy nadzieję, że spędzimy ze sobą dobry wieczór, taki czas pełen radości, pełen uwielbienia, pełen modlitwy. I to będzie dla nas bardzo ważny czas. I nie wyobrażamy sobie świętowania tego dnia bez was. Koncert odbędzie się w niedzielę 11 czerwca o godzinie 19.30 w auli tarnowskiego Seminarium Duchownego przy ulicy Piłsudskiego 6. Wstęp jest wolny, więc jeśli tylko macie czas to zapraszamy – podkreśliła wokalistka Sezonu na czereśnie.

Sezon na czereśnie to zespół, który powstał w kwietniu 2018 roku w Porąbce Uszewskiej niedaleko Brzeska. Grupa w 2022 roku zdobyła nagrodę „Złotego Krążka” podczas Koncertu Debiuty Festiwalu Chrześcijańskie Granie.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background