tvDei – telewizja pełna kultury

Written by on 20 czerwca 2021

tvDei.pl – Telewizja Pełna Kultury to profesjonalna platforma materiałów video, na której znajdują się filmy związane z kulturą chrześcijańską oraz wartościami rodzinnymi. Na platformie znaleźć można także różnego rodzaju koncerty, spektakle teatralne, konferencje, relacje z wydarzeń oraz propozycje tematyczne dla określonych grup wiekowych, jak np. czytanie bajek dla dzieci czy też program o małżeństwie. Wszystko to tworzy swoistą przestrzeń pełną kultury, na której w każdej chwili można sięgnąć po wartościowe treści. 

Znajdziesz tu takie programy jak:

👉 #rodzINNEżycie – program opowiada o kulisach rodzinnego życia z nieco INNEj, ciekawej perspektywy, którą dzielą się Monika i Marcin Gomułkowie – twórcy kanału Początek Wieczności.

👉 Widziały gały co brały to cykl rozmów o więzi małżeńskiej. Swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami dzielą się Emilia i Łukasz Iżykowie – małżeństwo z ponad 20-letnim stażem.

👉 W Strefie Chwały – program opowiadający o historii chrześcijańskiej sceny muzycznej w Polsce. Prowadzącym poszczególne odcinki jest specjalista w tej dziedzinie – o. Andrzej Bujnowski OP.

👉 raportDei – relacja z różnych wydarzeń kulturalnych. Celem programu jest zaproszenie widza do zapoznania się z kulisami pracy artystów, a także pokazanie szerokiej publiczności pracy „od kuchni” wielu ciekawych eventów.

Wszystko to w jednym miejscu – na tvDei.

Tagged as

Current track

Title

Artist

Background