Ostatnie godziny do gliwickiego koncertu Hillsong United

Written by on 8 czerwca 2023

Po raz pierwszy ta światowa gwiazda muzyki chrześcijańskiej z Australii wystąpi dla fanów w Polsce. W piątek 9 czerwca 2023 roku w Arenie Gliwice swój koncert zagra zespół Hillsong United.

Adam Guzdek, główny organizator gliwickiego wydarzenia, nie ukrywa, że szykuje się naprawdę wyjątkowy wieczór.

– Piątek w Gliwicach to jest oczywiście „petarda” tegoroczna i coś, co jeszcze nie tak dawno nie wierzyliśmy, że może się udać. Otóż w Arenie Gliwice pojawi się Hillsong United. To jest legenda. Nie trzeba chyba nikomu tego specjalnie przedstawiać. Każdy kto bywał na uwielbieniach w kościele, czy miał styczność z muzyką chrześcijańską, to na pewno słyszał ich utwory. I one mają, jeśli chodzi o teledyski na YouTube, kilkadziesiąt milionów odsłon. Jeśli komuś się wydaje, że nie zna, to zachęcam do tego, żeby wyszukać Hillsong United i posłuchajcie, zobaczcie, na pewno je znacie. Przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych i atrakcyjnych rzeczy. Koncert się rozpoczyna o godzinie 19.00. Jeszcze są dostępne bilety, ale to już nie jest tak za dużo. Koniecznie zabierzcie ze sobą przyjaciół, znajomych, również ludzi, którzy szukają swojej drogi, którzy są poza Kościołem, bo na tym koncercie może się odmienić ich życie. A już wielokrotnie tego typu doświadczenia były realizowane, więc gdyby oni nie śpiewali o Bogu, to byliby zawsze na pierwszych miejscach list przebojów, bo muzyka jest po prostu absolutnie wyjątkowa i niezwykła. No ale zanim Hillsong United wyjdzie na scenę, to mamy dla wszystkich słuchaczy niespodziankę, ponieważ nie tak dawno ogłosiliśmy, że supportem będzie powrót na scenę po trzynastu latach grupy Chili My. I to też jest bardzo wyjątkowe wydarzenie i myślę, że ten zespół, który ma świetne teksty, który ma fantastyczną muzykę, pozwoli wam powrócić wielu z was do tamtych czasów. Artyści przygotowali swoje utwory w nowych aranżacjach i zagrają jako wstęp i preludium. A dla ekipy Hillsong United przygotowaliśmy niezwykłą taką rzecz, ponieważ każdy, kto będzie wchodził, oprócz programu koncertu i informacji, dostanie również taką specjalną kartkę. I w czasie koncertu, podczas utworu „Oceans”, będziemy robili „ocean ludzi”. Będzie to dla artystów myślę, że bardzo niezwykłe przeżycie, a dla nas też, gdy będziemy w tej hali tworzyli ten ocean, to morze – przyznał współorganizator z firmy 1ON.pl.

Sam koncert to nie wszystko, na co udało się namówić artystów z Hillsong United.

Postanowiliśmy za każdym razem, gdy będziemy gościli w Polsce takich wyjątkowych artystów, wyjść na przeciw środowisku twórców muzyki chrześcijańskiej, uwielbieniowej. I chcemy, aby ludzie, którzy u nas się tym zajmują, mogli mieć kontakt z największymi ludźmi, którzy robią takie rzeczy i mogli się od nich uczyć. I docelowo może być lepsi niż oni, bo po to się uczymy, żeby uczeń przerósł mistrza. Dlatego zorganizowaliśmy takie spotkanie środowiska ludzi, którzy właśnie piszą teksty, którzy zajmują się tworzeniem muzyki, z grupą Hillsong United. I to spotkanie odbywa się wcześniej przed koncertem. Zespół zgodził się na taki pomysł. I to jest jedyne takie spotkanie, nigdzie więcej na świecie one się nie odbywają. To jest taki nasz autorski pomysł. I po prostu wierzymy, że to spotkanie i cały ten koncert da niezwykłe owoce. Mamy nadzieję, że będzie to dla wielu ludzi bardzo wyjątkowe wydarzenie i bardzo wyjątkowy czas – podkreślił Adam Guzdek.

Bilety na gliwicki koncert Hillsong United, jak i na spotkanie dla twórców muzyki chrześcijańskiej są wciąż dostępne w bileteriach internetowych – ebilet.pl i bilety24.pl.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background