Michael W. Smith The WayMaker Tour – jedyny koncert w Polsce

Written by on 16 lutego 2023

Zdobywca 3 nagród Grammy, 45 Dove Awards, American Music Award. Sprzedał ponad 18 milionów albumów. Niekwestionowana, amerykańska gwiazda muzyki chrześcijańskiej na jedynym koncercie w Polsce – wystąpi 16 kwietnia 2023r. w gliwickiej Arenie.

Michael W. Smith to amerykański muzyk, którego utwory gościły zarówno na listach przebojów muzyki CCM (Contemporary Christian Music – współczesna muzyka chrześcijańska) jak i na listach Billboardu Hot 100, pokrywając się wielokrotną platyną.

Dołączcie do tego wydarzenia, by przeżyć niezwykłą noc muzyki i uwielbienia w sposób jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyliście. Michael W. Smith jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych artystów współczesnej muzyki CCM. Ma na swoim koncie niezliczoną ilość nagród. Jest również autorem książkowych bestsellerów i aktorem. W trakcie swojej kariery nagrał 32 hity nr. 1, czternaście złotych albumów i pięć platynowych. Przeboje takie jak „Place in the World”, „Here I Am to Worship”, „Friends”, „Awesome God”, „Great is the Lord”, „WayMaker”, czy „Surrounded” i wiele, wiele innych na zawsze zagościły w sercach milionów ludzi.

NIEDZIELA 16 kwietnia 2023 godz. 19:00
Michael W. Smith
The WayMaker Tour
Arena Gliwice

Kup bilet już dziś:


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background