Czerwiec z dobrą muzyką na Śląsku czyli Hillsong United i „Bądź jak Jezus”

Written by on 24 maja 2023

Te dwa czerwcowe dni na Śląsku zapowiadają się naprawdę interesująco dla fanów muzyki chrześcijańskiej. 9 czerwca w Gliwicach zagra australijski zespół Hillsong United, a dzień wcześniej w Mysłowicach odbędzie się koncert „Bądź jak Jezus” – z udziałem polskich, jak i zagranicznych wykonawców.

Adam Guzdek z firmy 1On opowiedział krótko o gwieździe gliwickiego koncertu.

Tym razem spotykamy się ponownie jako promotor i jako producent wydarzeń 1on.pl z legendą muzyki chrześcijańskiej, z legendą muzyki CCM, z artystą, którego nigdy w Polsce nie było, a którego utwory śpiewają w zasadzie ludzie na całym świecie i każdy z nas słyszał te piosenki. To jest Hillsong United czyli ta niezwykła australijska legenda muzyki chrześcijańskiej. Ludzie, którzy zmieniają serce, zmieniają świat. Ich koncerty dotykają ludzi, są bardzo niezwykłe i wyjątkowe – zapewnił współorganizator koncertu.

Miłośnicy muzyki chrześcijańskiej wciąż mają szansę uczestnictwa w koncercie gwiazdy z dalekiej Australii.

Koncert Hillsong United odbędzie się 9 czerwca w Arenie Gliwice i bilety jeszcze można zakupić zarówno w bilety24.pl, jak i w ebilet.pl. Można zakupić miejsca siedzące lub miejsca na płycie. Bardzo serdecznie zapraszamy, bo na pewno będzie to niezwykłe przeżycie. A koniecznie zabierzcie ze sobą przyjaciół, zabierzcie ze sobą ludzi, którzy szukają swojej drogi, bo być może tam ją odnajdą. Może ich to poruszy, dotknie, zachęci, przekona. Wydaje mi się, że to jest takie miejsce, gdzie możemy właśnie realizować tego typu niezwykłe wydarzenia. Także koniecznie wbijajcie i spotkajmy się wszyscy razem, żebyśmy mogli przeżyć kolejną niezwykłą noc, kolejny wspaniały czas. I abyśmy mogli pokazywać to, co jest najcenniejsze, najpiękniejsze w muzyce chrześcijańskiej. I żebyśmy mogli pokazywać to Polakom i żebyśmy sami naszą muzykę mogli wznieść na taki poziom – podkreślił Adam Guzdek.

Sam występ Hillsong United to nie jedyna atrakcja przygotowana na 9 czerwca przez organizatorów.

Jako producenci oczywiście zależy nam na tym, żeby to wszystko miało wpływ, żeby to wszystko duchowo tutaj działało w sposób bardzo niezwykły i przygotowaliśmy kolejne niespodzianki – tak jak przy poprzednim wydarzeniu – koncercie Michaela W. Smitha. Po pierwsze będzie niezwykły support – to legenda polskiej muzyki, fantastyczne teksty, świetni ludzie, to będzie w akustycznym brzmieniu Chily My. Chłopaki specjalnie przygotowali kilka utworów jako support dla Hillsong United i zaśpiewają. I możemy zaśpiewać razem z nimi. Druga niespodzianka to spotkanie dla ludzi piszących teksty, dla muzyków grających uwielbienie, dla wszystkich tych, którzy coś robią w związku z muzyką CCM u nas w kraju. Namówiliśmy Hillsong United na to, aby zrobić specjalne spotkanie dla tych twórców i ono odbędzie się o godzinie 16:30. Również można nabyć bilet na to spotkanie na ebilet.pl, tam są wszystkie szczegóły. Te wejściówki są ważne wraz z biletami na koncert. I tam spotkają się ludzie po to, żeby Hillsong United podzielił się swoim doświadczeniem – w jaki sposób oni piszą pieśni uwielbienia, w jaki sposób oni tworzą w ogóle. I to na pewno będzie taka niezwykła płaszczyzna wymiany doświadczeń. I będą tam również Polacy, którzy poprowadzą pewną część tego spotkania. One będzie trwało łącznie około dwóch godzin. Jesteśmy przekonani, że takie spotkania chcemy organizować już z każdym kolejny artystą, którego do Polski ściągniemy. One będą po pierwsze budowały więzi, a po drugie będą wpływały na coraz wyższy poziom i jakość tego, co u nas na scenie chrześcijańskiej będzie się pokazywało – zapewnił współorganizator wydarzenia.

Zanim jednak do Gliwic zawita Hillsong United, to fani muzyki chrześcijańskiej będą mogli spotkać się także na innym wydarzeniu.

Zapraszamy bardzo serdecznie na Śląsk, właśnie na 8 i na 9 czerwca. 9 czerwca będzie koncert Hillsong United, ale poprzedniego dnia mamy też nie lada niespodziankę – czternastą już edycję „Bądź jak Jezu” – kompletnie za darmo. To jest jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, w którym pokazujemy również to, co w muzyce chrześcijańskiej jest najciekawsze i fantastyczne. I tegoroczna edycja jest pod tytyłem: „Jesteś dzieckiem Stwórcy” czyli każdy z nas jest ważny, wszystko może, bo wszystko nam się przynależy jako dzieciom Króla. Będzie wspaniała muzyka – Alive Worship z Niemiec, Gabi Gąsior ze swoim projektem „Niebo”, Thabatta Oliver prosto z Brazylii, Godzone ze Słowacji, Sezon na czereśnie jako laureat Debiutów Festiwalu Chrześcijańskie Granie i zespół NSA jako laureat konkursu „Non stop CCM”. Marcin Jakimowicz poprowadzi ten koncert. A do tego bezpłatne miasteczko zabaw dla dzieci, stoiska wydawców chrześcijańskich z muzyką i filmami, fantastyczne ciuchy, dla ludzi, którzy będą chcieli korzystać z tego, pod kątem sceny CCM. Świetna zabawa, świetna pogoda, świetne miejsce – bo to jest taki chrześcijański „OFF Festival” – jesteśmy w Mysłowicach w Parku Słupna. Także przyjeżdżajcie na Śląsk i dzielcie się tą informacją – zakończył Adam Guzdek.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia „Bądź jak Jezus” dostępne są w internecie na stronie badzjakJezus.pl, zaś o koncercie Hillsong United na 1on.pl.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background