ChwałaMU 2023

Tarczyński Arena Wrocław [Wrocław]


Event info
Date: 8 lipca 2023
Time: 16:00
Location: Tarczyński Arena Wrocław
Address: Aleja Śląska 1 Wrocław
Website: https://www.facebook.com/ChwalaMU
Event: https://fb.me/e/MzB9FwZG
Details
↪Projekt ChwałaMU został zapoczątkowany w 2021 roku przez profesjonalną realizację 14 odcinków audio-wizualnych na kanale YouTube Marcina Zielińskiego. Ich forma polegała na dotarciu do Was z przekazem o wierze, nadziei i miłości. Pragnęliśmy zachęcić do otwarcia się na Boga poprzez formę modlitwy uwielbienia i chrześcijańskich pieśni pełnych Ducha.
↪W uwielbienie zaangażowało się 14 profesjonalnych zespołów muzycznych z całej Polski oraz 96 muzyków, którzy swoją grą i śpiewem przekazywali zachętę, a jednoczenie świadectwo swojego podążania za Bogiem i wiary pomimo różnych życiowych okoliczności.
↪ChwałaMU 2022 to wydarzenie zorganizowane 28 sierpnia na Atlas Arenie w Łodzi, które stało się odpowiedzią na Wasze oczekiwania i potrzeby, wyrażane bezpośrednio w komentarzach na profilach społecznościowych Marcina czy podczas spotkań na żywo. Tego dnia zgromadziliśmy się w 10 tysięcy osób, by przez 6 godzin wielbić Boga na żywo. Modlitwę od strony muzycznej prowadziły zespoły zaangażowane podczas edycji internetowej, a także Adam Sztaba z 70 osobową orkiestrą, chórem i znanymi artystami.
↪Wszyscy przez świadectwo swojego życia stawali się ambasadorami kultury i tożsamości jaką jest powszechne przyznawanie się do Boga, a także nieustawanie w trudnych chwilach i oczekiwanie nawet na cud.
↪Zobacz relację wideo:
SPOTKAJMY SIĘ PONOWNIE
Current track

Title

Artist

Background